Mieli kolegos,

Deja, šių metų spalio mėnesį Vilniuje turėjęs įvykti 37’tas Europos kardiotorakalinės anesteziologijos ir intensyvios terapijos (EACTAIC) kongresas perkeliamas į Neapolį, Italiją ir įvyks gruodžio 14-16 dienomis.

Šis svarbus spredimas buvo priimtas EACTAIC draugijos valdybos po ilgalaikių svarstymų ir sąlygotas susiklosčiusios Lietuvos geopolitinės padėties, Ukrainoje vykstančio Rusijos agresijos sukelto karo atžvilgiu.

Daugiau apie priimto sprendimo motyvus, galite perskaityti organizacijos prezidento P. Wouters kreipimesi:
https://www.eactaic.org/events/congresses/

„Dear Colleagues,
Dear Friends,

A growing number of delegates have expressed safety concerns about Vilnius, Lithuania, the current venue for EACTAIC’s next Annual Congress.

For the same reason, industry sponsors are also withdrawing their valuable support.

After sharing these concerns with the Local Organizing Committee, we are forced to change our plans, i.e. find a new venue and postpone the Congress. Several alternatives are currently being considered.

The new venue and date will be published on this page in the next 10 days.

The main theme and scientific programme will be maintained, and the appointed Local Organizing Committee will remain involved, as much of the preparatory work has already been completed.

We hope that this decision will meet your expectations and that we can continue to count on your support.

Stay tuned, stay healthy.“

Patrick Wouters
President
On behalf of the EACTAIC Board of Directors

Organizacinio komiteto vardu, nuosirdžiai atsiprašome visų užsiregistravusių ir planavusių dalyvauti, už nepatogumus.
Norime patikinti, kad sumažintas ankstyvos registracijos mokestis, tiems, kas jau užsiregistravo išliks nepakitęs.
Kongreso organizatoriai taip pat patikino, kad bus įmanoma atgauti sumokėtą mokestį, jei dėl pasikeitusio kongreso formato dalyvauti negalėsite.
Tokiu atveju kreipkitės: eactaic@aimgroup.eu

Tie kas planavote skaityti pranešimus arba išsiuntėte savo mokslinių darbų abstraktus, taip pat greitu laiku turėtumėte sulaukti arba jau sulaukėte laiškų iš organizatorių, patvirtinančių Jūsų tolimesnį dalyvavimą.

Registracija į kongresą vėl atnaujinta. Daugiau informacijos galima rasti: https://www.eactaic.org/event/37th-eactaic-annual-congress/

Ir pabaigai…
Nuoširdžiai tikiu, kad mūsų geopolitinė padėtis ir apsisprendimas visais būdais remti ukrainiečių tautą, ateityje taps ne kliūtimi, o galimybe Europos organizacijoms atvirai pareikšti savo poziciją karą sukėlusios teroristinės valstybės Rusijos atžvilgiu.

LARD mokslinė sekretorė,
Doc. Ieva Jovaišienė