Kviečiame anesteziologijos reanimatologijos rezidentus registruotis ir įsivertinti savo žinias OLA žinių patikrinime artėjantį pavasarį!

OLA (on-line assessment) – tai kompiuterinis testas, laikomas internetu, panašus į Europos diplomo egzamino pirmąją dalį (European Diploma in Anaesthesiology and Intensive Care (EDAIC) Part 1). Testas skirtas įverinti savo bazines teorines žinias ir pasiruošimą laikyti pagrindinį EDAIC egzaminą. 2020-aisiais metais OLA įvertinimas vyks Balandžio 17 dieną, Kaune, LSMU bibliotekoje ir informacijos centre.

Lietuvos anesteziologų reanimatologų draugija pateikia pasiūlymą, kurio negalima atsisakyti ir savo narius anesteziologijos reanimatologijos rezidentus kviečia registruotis ir atlikti testą su 80 proc. nuolaida. Pilna kaina 50 eur.

Ką reikia daryti?

  1. Registruotis egzaminui užpildant šią formą: https://forms.gle/EbWkW7N3TEnVf8gv9 Registracijos pabaiga gruodžio 1 dieną.
  2. Atlikti 10 eur pavedimą draugijai ir patvirtinimą atsiųsti el. paštu: traskaitevilma@gmail.com

Lietuvos anesteziologų  reanimatologų draugija

įmonės kodas 191930772

Sąskaitos Nr. LT587044060000309551

  1. Balandžio 17 dieną atvykti atlikti testo į LSMU biblioteką ir informacijos centrą.

Sėkmingiausi kandidatai, surinkę >68 proc. bendro įvertinimo (A+B dalys), bus pakviesti registruotis ir laikyti EDAIC Part 1 egzaminą rugsėjį su 80 proc. LARD kompensacija (pilna kaina 340 eur).

Daugiau infromacijos: https://www.esahq.org/education/edaic/exam-types/online-assessment/

Taip pat čia:  Vilma Traškaitė, traskaitevilma@gmail.com