2018 m. netikėtai išvyko iš Joniškio ligoninės dirbti į Norvegiją, tik nepilnus du metus atidirbęs, gydytojas anesteziologas reanimatologas (už rezidentūros studijas LSMU bei stipendiją mokėjo Joniškio ligoninė). Ligoninėje susidarė gana kebli padėtis užtikrinant gydytojų anesteziologų reanimatologų budėjimus. Šiuo metu dirba gydytojai atvykstantys iš Kauno, Panevėžio, Šiaulių Respublikinių ligoninių, tačiau vasaros laikotarpiu, gana sunku sudaryti darbo grafikus, nes budėjimus gydytojams reikia derinti su 4-5 ligoninėmis.

Šiuo metu VšĮ Joniškio ligoninėje yra 4-ių lovų Operacinės, reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius (buvo įkurtas 1998 m. liepos mėn.). 2014 m. minėtas skyrius perkeltas į naujai suremontuotas, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, su šiuolaikine medicinine aparatūra.

Beje, iki ūmių miokardo infarktų, insultų klasterių įvedimo šalyje, vieninteliai iš Šiaulių apskrities rajono ligoninių, sėkmingai atlikdavome trombolizę, esant miokardo infarktui ir išeminiam insultui. Ligoninė turi 2007 m.  įsigijusi kompiuterinį tomografą, todėl diferencijuoti insultus nėra problemų. Vėliau gana sėkmingai tolimesniam gydymui, operatyviai perkeldavome į specializuotas Vilniaus Santariškių ir LSMU Kauno klinikų Universitetines ligonines (šiuo metu į Respublikinę Šiaulių ligoninę).

Šiuo metu šias procedūras atliekame tik išskirtinai, esant gyvybiškai grėsmingose situacijose (t. t. kai laukiama atvykstančio reanimobilio) Tai šiek tiek informacijos apie reanimatologinio profilio kai kuriuos aspektus.

Viešosios įstaigos Joniškio ligoninės administracija ieško (prioritetą skirtume šiais metais baigusiam gydytojui)  gydytojų anesteziologų reanimatologų, kuris įsidarbintų  ligoninėje, pagrindinėse pareigose, 1,5 etato krūviu.  Joniškio rajono savivaldybė skirtų įsikūrimo lėšas (po 3-5 tūkstančius kasmet), 3 metus iš eilės, jei gydytojas dirbtų Joniškio ligoninėje. Ligoninė sutiktų mokėti už buto nuomą ir kt. Pagal ligoninėje patvirtintą darbo apmokėjimo tvarką, atvykstančių gydytojų anesteziologų reanimatologų darbo užmokestis yra vienas didžiausių.

3-4 kurso rezidentai irgi nuoširdžiai kviečiami dirbti budėjimuose tiek darbo (jei tai netrukdo rezidentūros studijoms), švenčių, savaitgalio dienomis. Atvykę rezidentai turėtų visas galimybes savo kompetencijas realizuoti, nes tiek Operacinės, reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius, tiek pati ligoninė yra aprūpinta modernia medicinine įranga.

Darbo metu, ligoninėje joks rezidentas nepajus diskriminacinio pobūdžio situacijų, nes mūsų gydytojų kolektyvas yra nedidelis, bet darnus, sutelktas į vieną tikslą – kaip geriau ir kvalifikuočiaus suteikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pacientams. Į darbo užmokestį bus įskaičiuotos  transporto išlaidos ir kt. Rezidentus kuruos skyriaus vedėja Violeta Borutienė.

Nuoširdžiai kviečiame jaunus 3-4 kurso anesteziologijos reanimatologijos specialybės gydytojas rezidentus atvykti dirbti į VšĮ Joniškio ligoninės Operacinės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių budėjimuose, o 1-2 kurso rezidentus (medicinos gydytojus) atvykti dirbti į Joniškio ligoninės Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių.